• Yeni Üyelik Süreleri!

  Yeni Üyelik Süreleri!

  12 aylık ve 15 aylık üyeliklerin yanı sıra 3 aylık ve 6 aylık üyelik paketlerimiz de devreye girmiştir. Üyelik paketleri ve detayları için tesisimize bekliyoruz!

 • fitnessshop.com.tr Aktif!

  fitnessshop.com.tr Aktif!

  Koşubandları, bisikletler, ağırlık istasyonları, crossfit ekipmanları, fonksiyonel egzersiz ekipmanları, pilates ve yoga ekipmanları, patenler, kaykaylar, akülü arabalar ve daha fazlası için www.fitnessshop.com.tr sayfamızı ziyaret etmeyi ve facebook‘tan beğenmeyi unutmayın!

 • Pilates Dersleri

  Pilates Dersleri

  Değerli üyelerimiz 12 Ekim 2015 Pazartesi tarihinden itibaren Pazartesi – Çarşamba – Cuma günleri  saat: 11:00 – 12:00 arasında yapılan sabah pilates derslerimiz tekrardan başlıyor.

 • 28EKI
  0 Yorum
  Pilates Dersleri Devam Ediyor

  Pilates Dersleri Devam Ediyor

  Utku ve Merve Hoca ile pilates derslerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Utku Hoca Pazartesi = 11:00 Pazartesi – Çarşamba – Cuma = 19:30 Salı – Perşembe = 20:25 Merve Hoca Çarşamba – Cuma = 11:00 Diğer derslerimiz için tıklayınız…

 • 28EKI
  0 Yorum
  Ders Programı ( Kış Dönemi )

  Ders Programı ( Kış Dönemi )

  Yenilenen ders programımız  ve eğitmen kadromuzla kış dönemine geçmiş bulunmaktayız. Kış dönemi ders programımıza sitemizden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 • 29EKI
  0 Yorum
  Ders Programı ( Yaz Dönemi )

  Ders Programı ( Yaz Dönemi )

  Ders programımız yenilenmiştir. Yaz dönemi ders programımıza sitemizden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

 • 13EKI
  2 yorum
  Yüzme Dersleri Başladı

  Yüzme Dersleri Başladı

  Selçuk Hoca ile yüzme dersleri başladı. Yüzme öğrenmek isteyenler, su korkusu olanlar veya yüzme stillerini geliştirmek isteyenler için birebir yüzme derslerini tavsiye ederiz. Havuzumuzda korkularınızdan arınıp yüzmenin keyfine varmanız için size bir telefon uzaklıktayız.

 • 11EKI
  1 Yorum
  Yoga dersleri yakında başlıyor

  Yoga dersleri yakında başlıyor

  Yakın zamanda yoga derslerimiz başlamak üzere… Vücudun fiziksel görünümünün yanı sıra akla ve ruha da hitap eden, günün stresini atmanıza ve hayata daha mutlu bakmanıza olanak tanıyan “yoga” dersleri yakında salonumuzda yer alacaktır. Yoganın faydaları; Stresi azaltarak sağlığınız korunmuş olur. Özgüveninizin artmasını sağlar ve psikolojinizi rahatlatır. Dinlenmiş bir beden ve zihne ulaştırdığı için “iç enerjinizi”

 • Yenilendik

  Yenilendik

  SAĞLIKLI VE KALİTELİ BİR YAŞAM İÇİN…  Yenilenen yüzümüz ve kadromuzla hizmetinizdeyiz!